flag Судова влада України
Гаряча лінія Державної судової адміністрації України 0 800 501 492

Наказ Державної судової адміністрації України від 8 грудня 2016 року №361/к “Про відзначення працівників органів судової влади з нагоди Дня працівників суду”

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 Н А К А З 

8 грудня 2016 р.                                 м. Київ                                                             № 361/к

 Про відзначення працівників органів судової влади з нагоди

Дня працівників суду   

За сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену ініціативу, творчий підхід до виконання службових завдань, активну участь у зміцненні стану організаційного забезпечення діяльності судів та з нагоди Дня працівників суду

 НАКАЗУЮ:

 1. НАГОРОДИТИ:

           заохочувальною відзнакою Державної судової адміністрації України ― нагрудним знаком "Знак пошани": 

 

БУГРИМЕНКА Володимира Григоровича

суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці;

ГАПОНЕНКО Наталію Михайлівну 

начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області;

ОЛІЙНИКА  Миколу Васильовича

суддю Апеляційного суду Чернівецької області у відставці;

ПАГАВУ Оксану Віталіївну

 

керівника апарату Новоушицького районного суду Хмельницької області;

ПОЛІЩУК Антоніну Петрівну

 

заступника начальника управління інформатизації та судової статистики-начальника відділу судової статистики, діловодства та архіву суду Державної судової адміністрації України;

РУДИКА Олега Івановича

завідувача сектору по роботі з персоналом Територіального управління  Державної судової адміністрації України в Вінницькій області;

СУСЛОВА Миколу Ілліча

 

 

суддю Апеляційного суду Хмельницької області у відставці.

2. НАГОРОДИТИ:

          Почесною грамотою Державної судової адміністрації України: 

 

АНТОШКОВА Ярослава Анатолійовича

керівника апарату Віньковецького районного суду Хмельницької області;

АРТЕМЕНКО Ольгу Олексіївну

 

 

заступника начальника відділу бюджетного моніторингу та аналізу планово-фінансового управління Державної судової адміністрації України;

БАБЕНКА Сергія Анатолійовича

керівника апарату Чорнобаївського районного суду Черкаської області;

БЕЗСМЕРТНОГО Віктора Миколайовича

 

заступника начальника управління документального забезпечення та контролю – начальника відділу підготовки і опрацювання цифрової та друкованої інформації Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

ВАРВАРОВУ-МОЗОЛЕВСЬКУ Наталю Валеріївну

 

 

головного спеціаліста по роботі з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області;

ВІРСТЮКА Дмитра Дмитровича

 

 

головного спеціаліста з забезпечення договірної та позовної роботи Територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області;

ГЕРАСІМОВУ Ксенію Вікторівну

начальника відділу режимно-секретної роботи апарату Апеляційного суду Запорізької області;

ГОРБАТЮК Наталію Станіславівну

спеціаліста з питань персоналу Волочиського районного суду Хмельницької області;

ГУРИН Тетяну Федорівну 

головного спеціаліста канцелярії управління забезпечення діяльності Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України;

ДЕМКОВИЧ Ольгу Іванівну

 

 

головного спеціаліста відділу з питань персоналу та кадрового забезпечення Львівського окружного адміністративного суду;

ДМИТРЕЧКО Мар’яну Михайлівну

керівника апарату Миколаївського районного суду Львівської області;

ДМИТРУК Світлану Іванівну

 

 

секретаря судового засідання Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області;

ДМУХ Олену Анатоліївну

 

 

заступника керівника апарату Запорізького окружного адміністративного суду;

ДУВІНГ Наталію Володимирівну

головного консультанта відділу бухгалтерського обліку та оплати праці фінансово-економічного управління Верховного Суду України;

ЗАГИНАЙКО Аліну Олексіївну

начальника відділу режимно-секретної роботи Апеляційного суду Дніпропетровської області;

ЗАДНІПРОВСЬКОГО

Олега Олексійовича

суддю Апеляційного суду Харківської області у відставці;

КАДАР Нелю Станіславівну

 

 

провідного спеціаліста (з режиму секретності) Апеляційного суду Полтавської області;

КАРПЕНКО Євгенію Володимирівну

начальника відділу організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління  Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області;

КИБЕНКО Антоніну Іванівну

 

начальника управління організації розпорядження державним майном Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

КІЦЕНУ Олесю Павлівну

керівника апарату Луганського окружного адміністративного суду;

КЛИМЧУК Наталю Миколаївну

 

 

провідного спеціаліста відділу забезпечення діяльності судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Миколаївської області;

КОВАЛЬЧУК Наталію Володимирівну

помічника судді Херсонського окружного адміністративного суду;

КОГАНОВУ Ганну Михайлівну

помічника судді Апеляційного суду Миколаївської області;

КОЛОДЬКО Ніну Станіславівну

завідувача сектору організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління  Державної судової адміністрації України в Вінницькій області;

КОЗЛОВА Олександра Миколайовича

начальника відділу забезпечення діяльності судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Вінницької області;

КОНОВАЛЕНКО Аллу Костянтинівну

 

 

старшого секретаря Старобільського районного суду Луганської області;

КОРОБОВА Олександра Кузьмича

суддю Апеляційного суду Рівненської області у відставці;

КРУШЕЛЬНИЦЬКУ

Наталію Ярославівну

 

 

начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області;

ЛОЗОВУ Світлану Борисівну

 

 

завідувача сектору договірної роботи відділу забезпечення діяльності суду як юридичної особи управління юридичного забезпечення суду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

МАЗУРЕНКО Інну Олександрівну

 

 

головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ апарату Апеляційного суду Запорізької області;

МЕЛЬНИЧУК Ганну Миколаївну

 

 

заступника керівника апарату суду Городенківського районного суду Івано-Франківської області;

МІШЕНІНУ Людмилу Іванівну

секретаря Краснопільського районного суду Сумської області;

МОЛОЧНІКОВА

Олександра Геннадійовича

заступника начальника управління інформатизації, телекомунікацій та захисту інформації Верховного Суду України – начальника відділу захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах;

РОМАНЮК Анастасію Миколаївну

начальника відділу аналітично-статистичного та інформаційно-технічного забезпечення Одеського апеляційного адміністративного суду;

РУДЬ Інну Веніамінівну

 

 

начальника відділу служби судових розпорядників Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

САЛІЙЧУК Ірину Степанівну

 

 

начальника фінансово-економічного управління – головного бухгалтера Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

СИРОТУ

Наталію Олександрівну

заступника начальника відділу планування та фінансового забезпечення судів та установ Державної судової адміністрації України планово-фінансового управління Державної судової адміністрації України;

СІВАК Валерію Валеріївну

помічника судді Святошинського районного суду міста Києва;

ТКАЧУК

Ніну Володимирівну

суддю Апеляційного суду Івано-Франківської області у відставці;

ТРЕТЬЯК

Євгенію Володимирівну

начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Харківського апеляційного адміністративного суду;

ФАЛЬКО Світлану Миколаївну

помічника судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

ЦИБЕНЬ Ольгу Володимирівну

помічника голови Апеляційного суду Волинської області;

ШЛЯХОВА Миколу Ілліча

суддю Апеляційного суду Харківської області у відставці.

3. ВІДЗНАЧИТИ: 

         Подякою Державної судової адміністрації України: 

 

АРТЮХОВА

Дмитра Сергійовича

помічника судді Київського апеляційного господарського суду;

БАЗДИРЕВУ

Яну Олександрівну

головного спеціаліста з режимно-секретної роботи Херсонського окружного адміністративного суду;

БАРАКСАНОВУ

Ірину Олександрівну

начальника відділу служби судових розпорядників Апеляційного суду Херсонської області;

БЕВЗЮК

Марину Михайлівну

помічника судді Апеляційного суду Київської області;

БЕЗСМЕРТНУ

Галину Михайлівну 

 

 

заступника начальника управління забезпечення взаємодії із засобами масової інформації та видавничої діяльності Верховного Суду України – начальника відділу взаємодії із засобами масової інформації;

БЕЛЯК

Альону Анатоліївну

заступника керівника апарату Межівського районного суду Дніпропетровської області;

БЕЦ

Юлію Олександрівну

помічника судді Апеляційного суду Дніпропетровської області;

БІРЮКОВУ

Ірину Володимирівну

секретаря судового засідання Запорізького окружного адміністративного суду;

БУРАЧЕВСЬКУ

Ксенію Олегівну

заступника начальника відділу документообігу та архівної роботи Донецького окружного адміністративного суду;

ВЕСЕЛОВА

Сергія Сергійовича

головного спеціаліста (з режимно-секретної роботи) Апеляційного суду Луганської області;

ВІННІК

Оксану Валеріївну

помічника судді Господарського суду Вінницької області; 

 

ВОЄВОДУ

Ірину Анатоліївну

помічника голови Шевченківського районного суду міста Києва;

ВОЛКОВУ

Катерину Василівну

 

 

головного спеціаліста відділу підготовки матеріалів з питань дисциплінарної відповідальності суддів управління забезпечення діяльності дисциплінарної секції Вищої ради юстиції секретаріату Вищої ради юстиції;

ВОРОБЙОВУ

Надію Володимирівну

заступника начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності та управління державним майном Апеляційного суду Рівненської області;

ГАЛУШКУ

Ольгу Вікторівну

помічника судді Апеляційного суду Київської області;

ГЛАДУНЯК

Іру Ярославівну

головного спеціаліста із зв’язків з громадськістю Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області;

ГОДИНУ

Зою Василівну

керівника апарату Великобогачанського районного суду Полтавської області; 

ГОСТЄВУ

Тамару Василівну

головного спеціаліста режимно-секретного сектору Державної судової адміністрації України; 

ДАВИДОВА

Сергія Васильовича

керівника апарату П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області;

ДЕМИДЕНКО

Ольгу Петрівну

керівника апарату Кременчуцького районного суду Полтавської області;

ДУБРОВЕНКО

Ірину Миколаївну

 

головного консультанта відділу аналітично-статистичної роботи управління вивчення судової практики та судової статистики Вищого адміністративного суду України; 

ЄВТОДІЙ

Катерину Станіславівну

секретаря судового засідання відділу забезпечення діяльності частини суду у місті Кривому Розі Апеляційного суду Дніпропетровської області;

ЖИГУНОВА

Віктора Сергійовича

 

 

спеціаліста І категорії статистично-аналітичного відділу Житомирського апеляційного адміністративного суду;

ЗЛУНІЦИНУ

Яну Олександрівну

начальника відділу з управління персоналом Апеляційного суду Донецької області;

ІГНАТЬЄВА

Юрія Петровича

 

 

завідувача юридичного сектору Територіального управління  Державної судової адміністрації України в Луганській області;

КАЛЮЖНУ

Олену Валентинівну

завідувача архіву Сєвєродонецького міського суду Луганської області;

КАРПЕНКО

Наталію Миколаївну

 

 

головного спеціаліста відділу кадрового забезпечення та державної служби Одеського апеляційного господарського суду;

КИРИЛОВУ

Анжелу Анатоліївну

старшого секретаря Оболонського районного суду міста Києва;

КОВАЛЕНКО

Олену Петрівну

головного спеціаліста відділу з питань персоналу Апеляційного суду Вінницької області;

КОВАЛЬОВУ

Аллу Володимирівну

провідного спеціаліста відділу діловодства та обліку звернень громадян Апеляційного суду Луганської області;

КОРОТКИХ

Анну Олександрівну

помічника судді Апеляційного суду Сумської області;

КОЧУБЕЯ

Євгена Васильовича 

помічника судді Подільського районного суду міста Києва;

КРАВЦОВУ

Юлію Вікторівну

секретаря судового засідання Подільського районного суду міста Києва;

КРАВЧЕНКО

Валерію Володимирівну

начальника відділу кадрового забезпечення апарату суду управління кадрової роботи Вищого адміністративного суду України;

ЛАБАНЬ

Олену Олексіївну

головного консультанта (судді) Верховного Суду України;

ЛАЗОРИШИНЕЦЬ

Катерину Михайлівну

помічника судді Шевченківського районного суду міста Києва;

ЛАСТОВИЦЬКОГО

Дмитра Анатолійовича

начальника відділу інформаційних технологій Господарського суду Луганської області;

ЛЕГЕЙДУ

Яну Анатоліївну

секретаря судового засідання Окружного адміністративного суду міста Києва;

ЛУКАШЕНКА

Євгена Юрійовича

помічника судді Апеляційного суду Донецької області;

ЛУК’ЯНОВУ

Ольгу Дмитрівну

 

 

головного спеціаліста відділу контролю та організаційної роботи управління організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України;

МАКСИМЕНКО

Лесю Михайлівну 

помічника судді Апеляційного суду Чернігівської області;

МАРЧУКА

Анатолія Васильовича

помічника судді Апеляційного суду Волинської області; 

МИКОЛАЄНКО

Олену Олександрівну

секретаря судового засідання Святошинського районного суду міста Києва;

МИСЮГУ

Ярослава Васильовича

секретаря Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;

МУДРАК

Дарину Олександрівну

головного спеціаліста відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого адміністративного суду України;

НАКЕМПІЯ

Валерія Григоровича

начальника відділу державних закупівель, договірної та адміністративної роботи Одеського апеляційного господарського суду 

НЕСТЕРЕНКО

Альону Миколаївну

помічника судді Апеляційного суду Полтавської області;

ОМЕЛЬЧЕНКО

Наталію Володимирівну

секретаря Сватівського районного суду Луганської області;

ПАЛІЙ

Анастасію Романівну

головного спеціаліста аналітично-інформаційного відділу Київського апеляційного господарського суду;

ПРИХОДЬКО

Олену Леонідівну

 

 

головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності Дніпропетровського апеляційного господарського суду;

РИЗАКА

Олександра Орестовича

заступника начальника відділу адміністрування рухомим майном управління з питань об’єктів державної власності Державної судової адміністрації України;

РОЖИК

Олену Петрівну

головного спеціаліста відділу судової статистики Запорізького окружного адміністративного суду;

РОМАШОВУ

Олександру Олександрівну

помічника судді Донецького окружного адміністративного суду;

САВЧЕНКО

Надію Петрівну

керівника апарату Васильківського районного суду Дніпропетровської області;

САПЕГІНА

Сергія Володимировича

головного консультанта відділу управління ресурсами, соціально-побутового забезпечення та охорони праці управління логістики Верховного Суду України;

СЛОНІЦЬКОГО

Олександра Євгеновича

начальника управління інформатизації та судової статистики Державної судової адміністрації України;

СТАНКЕВИЧ

Світлану Анатоліївну

 

 

старшого інспектора відділу документообігу і контролю (канцелярія) Дніпропетровського апеляційного господарського суду;

СТЕПАНЕНКО

Ольгу Олегівну

 

 

помічника судді Житомирського апеляційного адмIністративного суду;

СТЕЦИК

Олену Юріївну

заступника начальника відділу організаційного забезпечення розгляду адміністративних справ та архіву Львівського окружного адміністративного суду;

СУПРУНА

Олега Олександровича

помічника судді Донецького  апеляційного адміністративного суду;

ТРЕГУБОВУ

Ольгу Юріївну

помічника судді Донецького  апеляційного адміністративного суду;

ФЕДОРЕНКА

Сергія Миколайовича

керівника апарату Самарського районного суду міста Дніпропетровська

ФІЛІМОНОВУ

Марію Валеріївну

керівника апарату Кіровського районного суду міста Дніпропетровська;

ХЛУД

Анну Юріївну

помічника судді Печерського районного суду міста Києва;

ЦЬОВУ

Тетяну Олександрівну

головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності судових палат Апеляційного суду Луганської області;

ШЕРЕМЕТ

Ірину Євгенівну

головного спеціаліста (з питань персоналу) Апеляційного суду Житомирської області;

ШИЯНОВСЬКУ

Тетяну Василівну

помічника судді Апеляційного суду Сумської області;

ШКАРПІТУ

Ію Карлівну

помічника судді Оболонського районного суду міста Києва;

ШУГАЛА

Володимира Миколайовича

заступника керівника апарату Франківського районного суду міста Львова;

ЯКОВЕНКО

Тетяну Миколаївну

провідного спеціаліста відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах (м. Бахмут) Апеляційного суду Донецької області;

ЯНЮК

Ірину Анатоліївну

 

 

начальника управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів Вищого господарського суду України;

ЯРЛУШКІНУ

Катерину Юнірівну

 

 

помічника судді Окружного адміністративного суду міста Києва.

 Підстава: подання, погодження в установленому порядку.

Голова Державної судової адміністрації України      (підпис)                                  З. Холоднюк